Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki dostępu w ustawieniach Twojej przeglądarki.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WANNĘ SPA Z LINII WANIEN OGRODOWYCH?

Najwyższej jakości wanny POOLSPA, wyposażone w zaawansowane technologie, pozwolą ci się zanurzyć w świecie relaksu i korzystać na co dzień z terapeutycznej mocy wody i światła.


Hydromasaż zarówno w formie podwodnych natrysków biczowych, jak i łagodnych kąpieli perełkowych doskonale wpłynie na Twoje samopoczucie, rozluźniając lub - przeciwnie – wprowadzając Cię w stan przyjemnego pobudzenia. Cóż przyjemniejszego niż poddanie się dobroczynnemu działaniu wodnych strumieni po dniu pełnym stresu?


W wannach przenośnych skorzystasz również z dobrodziejstw ozonu. Staje się on coraz popularniejszy w medycynie, ponieważ:

  • wspiera pracę serca i układu krążenia,
  • łagodzi dolegliwości okresu przekwitania,
  • wspomaga usuwanie rozstępów, cellulitu i zmarszczek,
  • poprawia koloryt cery,
  • wspomaga leczenie żylaków i chorób skóry.

 

Znakomity nastrój możesz osiągnąć także dzięki chromoterapii, która wykorzystuje lecznicze właściwości światła i kolorów do walki ze zmęczeniem. Dopasujesz ich działanie do swoich aktualnych potrzeb, tak by zyskać energię lub się wyciszyć i wprowadzić w stan głębokiego odprężenia.


Poznaj dobroczynną moc kąpieli z marką POOLSPA, a potem zaproś na terapeutyczny seans swoich najbliższych, by wspólnie czerpać przyjemność i nabrać prawdziwej witalności.


powrót