Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki dostępu w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Wanny SPA zaprojektowane są z myślą o stworzeniu wyjątkowego miejsca wypoczynku dla Twojej rodziny i przyjaciół.


Nowe, modne kolory i estetyczne elementy wykończenia pozwolą idealnie wkomponować wanny POOLSPA w każdą przestrzeń.


Przenośne SPA idealnie sprawdzi się nie tylko w Twoim salonie kąpielowym, lecz także na tarasie lub w ogrodzie, w którym dzięki technologii antifrost może być używane przez cały rok.


Obsługa parametrów kąpieli jest intuicyjna i wygodna dzięki wodoodpornemu panelowi sterowania. Elektroniczny panel dostarcza nam najważniejszych informacji m. in. o aktualnej temperaturze wody,  a także pozwala również sterować funkcjami hydromasażu. Pokazuje  również stan pracy poszczególnych pomp oraz dmuchawy masażu powietrznego.


Wanny SPA wyposażone są również w system audio, który posiada wodoodporne głośniki, subwoofer i wzmacniaczach a także umożliwia zdalne sterowanie parametrami wanny  poprzez komunikację wi-fi.


Szeroki wybór dostępnych akcesoriów do wanien SPA sprawi, że korzystanie z domowej strefy wellness będzie czystą przyjemnością zarówno dla ciała jak i dla ducha.


W ofercie dostępne są –  różne kolory akrylu, różne kolory i typy obudów, cztery modele drewnianych schodów (mahoń lub sosna),  oraz pokrywa termiczna i podnośnik do pokrywy termicznej.