Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki dostępu w ustawieniach Twojej przeglądarki.

ZALETY MATERIAŁU SOLID SURFACE

WYTRZYMAŁY

Solid Surface cechuje wysoka odporność na zarysowania i uderzenia. Dodatkowo powierzchnia umywalki pozostaje niezmienna pod wpływem działania środków chemicznych, na jakie narażona jest w wyniku codziennego użytkowania.

ODNAWIALNY

W przypadku mechanicznego uszkodzenia powierzchni umywalki, użytkownik lub dedykowany serwisant może w łatwy sposób przywrócić produkt do pierwotnego wyglądu. Odlewany materiał Solid Surface cechuje wyjątkowa łatwość regeneracji.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Standaryzacja produktu w połączeniu z nowoczesną linią produkcyjną pozwala na szybką realizację zamówień Inwestorów.

PRODUKT GOTOWY DO MONTAŻU

Dostarczony, zestandaryzowany produkt cechuje wyjątkowa prostota instalacji. Wystarczy przymocować go do ściany i doposażyć w baterię, dozownik na mydło, syfon – wg indywidualnego wyboru Klienta.

ZESTANDARYZOWANY SPOSÓB MONTAŻU

Zunifikowany system wsporników pozwala na wcześniejsze przygotowania punktów montażowych i późniejszą, bezproblemową instalację.

PRODUKT ZGODNY Z NORMAMI

Nasze produkty spełniają międzynarodowe normy pozwalające na ich użytkowanie w różnego rodzaju przestrzeniach publicznych.

MOŻLIWOŚĆ SAMODZIELNEGO DOCINANIA PRODUKTU

Jedną z właściwości materiału Solid Surface jest łatwa obróbka. Ta cecha produktu gwarantuje możliwość samodzielnego docinania produktu w miejscu docelowego montażu.

ANTYBAKTERYJNY

Solid Surface jest nieporowaty i pozbawiony widoczych łączeń co zapobiega rozwojowi bakterii. Ponadto został opracowany zgodnie z normą DIN EN ISO 846. Jest nietoksyczny, dzięki czemu można go używać w pomieszczeniach łazienkowych i innych miejscach mających kontakt z wodą.

EKOLOGICZNY

Materiał przyjazny dla środowiska i całkowicie podlegający recyklingowi. Solid Surface jest produkowany zgodnie z surowymi normami. Ograniczenie odpadów i energii podczas procesu produkcji pozwala nam chronić środowisko. Możliwość odnowienia powierzchni wydłuża trwałość produktu i pozwala zminimalizować częstotliwość niepotrzebnej wymiany produktu.


powrót